На Байковому кладовищі поховали Ступку [відео]

  Україна попрощалася з Богданом Ступкою. Славетний актор знайшов останній спочинок на центральній алеї Байкового кладовища. Напередодні його відспівали у греко-католицькій церкві на Аскольдовій могилі, сьогодні з самого ранку і до 14 години відбувалася громадянська панахида.

  До Національного театру імені Івана Франка, художнім керівником якого був останні 11-ть років Богдан Ступка, прийшли тисячі людей. Черга охочих попрощатися із зіркою простяглася до метро Хрещатик. Прийшли до театру одразу три президенти - чинний Віктор Янукович та колишні Віктор Ющенко і Леонід Кучма. Росію представили посол Михайло Зурабов та спецпредставник зі взаємодії з експортерами газу Віктор Зубко. В останню путь улюбленого актора люди проводжали оваціями та вигуками "Браво". Серце художнього керівника Національного драмтеатру імені Франка зупинилося у неділю вранці  - після тривалої хвороби. Трохи більше місяця він не дожив до 71-го дня народження.

  Микола Руденко, режисер: "На небесах могли бы подождать. В раю, особенно. Он хотел сыграть в комедии, он никогда не снимался в комедиях".

  Іван Малкович, письменник, видавець: "Останній з епічних акторів України, який міг би зіграти все - і Мазепу, і Хмельницького, і Мефістофеля. Я відчуваю, що нема з ким залишатися в цю годину".

  Попередній матеріал
  Аншлаг у лондонському аеропорту Хітроу
  Наступний матеріал
  Близько 4 тис родин бджіл майже одночасно вимерли на Житомирщині [відео]
  Теги: