5.ua

На 14-те листопада перенесли засідання у справі міліціонерів, які не вгледіли Мельника [відео]

  Свідки розповіли про роботу пристрою, зокрема, наскільки швидко передається черговому інформація про втрату контакту. А також наголосили, що співробітники Ірпінської міліції були ознайомлені із принципом роботи  електронного браслета. Натомість захист запевняв, що обвинувачених не достатньо інформували про роботу пристрою. А також наполягав на тому, що браслет запізно передавав інформацію на сервер. Підполковника Миколу Бедрія і капітана Василя Вдовиченка обвинувачують у службовій недбалості, що спричинила втечу екс-ректора Податкового університету Петра Мельника. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

   

  Олександр Верголяс, адвокат Василя Удовиченка: "Фірма яка поставила це обладнання наполягає на тому, що вони належним чином всіх повідомили про роботу цієї системи, навчали і т.д і т.д. і одна з людей з МВС, яка нібито яка наполягає що вона достятньо все знає. Тут же в залі суду підтвердило що дещо міліції не відомо".

   

  Андрій Матіяс: "Ну скжаіть будь ласка що ще потрібно, якщо людина охзнайомилась сьогодні з документами і сказала що 21:38 тобто чуть більше ніж через 10 хвилин після відсутності контакту з тілом сигнал вже був, сигнал вже отримав Вдовиченко. Які ще докази потрібні його вини? я не розумію. А захист як завжди розпорошуєься на дрибниці, які не мають абсолютно ніякого значення для цих обвинувачених, які сидять на лаві підсудних".

   

  Попередній матеріал
  Ляшко пропонує випустити Тимошенко із в'язниці заради підписання асоціації з ЄС
  Наступний матеріал
  У Черкасах із висоти 7-го поверху обірвалася підвісна будівельно-монтажна люлька
  Теги:
  Loading...