Окупація Криму
Окупація Криму uapress.info

У МЗС наголосили на критичних масштабах репресивної політики РФ у Криму

  У відомстві також заявили про порушення прав журналістів й обмеження свободи слова

  У МЗС України гостро відреагували на факти порушення прав людини в окупованому Росією Криму і закликали агресора припинити протиправні дії. Про це йдеться в офіційній заяві відомства.

  "Міністерство закордонних справ України висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку з непоодинокими фактами зникнення громадян України, а також  триваючими кримінальними переслідуваннями за політичними ознаками наших співвітчизників на тимчасово окупованій території АР Крим", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, МЗС наголошує, що російська сторона не припиняє переслідування українських журналістів. "Яскравим прикладом такого переслідування громадян України у зв’язку із їхньою професійною діяльністю є справа українського журналіста Миколи Семени, який утримується окупаційною владою на території українського півострова за надуманими обвинуваченнями у сепаратизмі", – зазначають у МЗС.

  Дивіться також: У МЗС розповіли про особливості "риторики Кремля" та закликали до деескалації конфлікту

  У заяві наголошується, що справа Миколи Семени є показовою для усвідомлення масштабів репресивної політики окупаційної влади в Автономній Республіці Крим, спрямованої на замовчування та приховування від громадськості критичного стану щодо дотримання прав і свобод громадян на окупованій території, а також порушення прав журналістів й обмеження свободи слова.

  "Вимагаємо від Російської Федерації як держави-окупанта припинити переслідування Миколи Семени та негайно його звільнити", – зазначили в МЗС. 

  Нагадаємо, 26 липня російські окупанти засудили ще одного кримчанина за звинуваченням у "тероризмі". Напередодні в окупованому Криму вдвічі скоротили кількість місць для мирних зібрань.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила схему розкрадання бюджетних коштів в аеропорту "Бориспіль"
  Наступний матеріал
  На Вінниччині заочно судитимуть 4 військових, що перейшли на бік агресора
  Loading...

  Російські окупанти засудили ще одного кримчанина за звинуваченням у "тероризмі" – ЗМІ

  Медведєв знову приїхав до Криму – МЗС висловлює протест

  "Ліміт на висловлення думки": в окупованому Криму вдвічі скоротили кількість місць для мирних зібрань

  У МЗС розповіли про особливості "риторики Кремля" та закликали до деескалації конфлікту