СБУ викрила схему розкрадання бюджетних коштів в аеропорту "Бориспіль"

Посадовці закуповували російське обладнання, вартість приладів була завищена у чотири рази

Співробітники Служби безпеки України викрили розтрату грошей у державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль". Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що у грудні 2015 року аеропорт  провів тендер на закупівлю 4 детекторів вибухових речовин загальною вартістю у 4,3 млн грн. Посадовці державного підприємства затвердили тендерну документацію в інтересах конкретного учасника конкурсу.

За підсумками тендеру, аеропорт закупив необхідне обладнання, яке за даними переможця, виготовлено в Європі. Відповідні держустанови сертифікували закуплені пристрої та надали сертифікат відповідності європейському виробнику.

Утім, під час перевірки виявилося, що детектори вибухових речовин, придбані аеропортом,  насправді виготовляються російською компанією. Європейське "виробництво" створено власником з РФ виключно для реалізації продукції на території України.

Крім того, стало відомо, що детектори вже через два місяці експлуатації поверталися на ремонт. За попередніми висновками експертів, вартість приладів завищена у чотири рази.

Наразі правоохоронці встановлюють суму збитків.

/
/
/
/

26 липня співробітники СБУ та Нацполіції проводили обшуки у приміщеннях Державіаслужби, міжнародного аеропорту "Бориспіль" та за місцем проживання підозрюваних .

Дивіться також: Розкрадання в "Охматдит": СБУ викрила корупційну схему на кілька мільйонів 

Попередній матеріал
У штабі АТО назвали найгарячішу точку на лінії фронту
Наступний матеріал
У МЗС наголосили на критичних масштабах репресивної політики РФ у Криму

СБУ проводить обшуки в аеропорту "Бориспіль"

Нове ім'я аеропорту "Бориспіль": з'явились результати народного голосування

Розкрадання в "Охматдит": СБУ викрила корупційну схему на кілька мільйонів

На Дніпропетровщині викрили схему розкрадання мільйонів гривень з ремонту доріг