ДФС митниця
ДФС митниця Фото goloskarpat.info

Митна служба заявила про погрози фізичною розправою керівництву

  Читайте по-русски
  Разом з прямими погрозами в хід пішов і саботаж, – наголошують в ДМС

  Останніми днями керівництво Державної митної служби отримує численні погрози фізичної розправи. Про це ДМС повідомляє на Facebook.

  "Усі зафіксовані факти будуть передані до правоохоронних органів. Ми вимагатимемо покарання для тих, хто ставить під загрозу безпеку наших колег та хоче обійти закон в інтересах власної кишені", – мовиться у повідомленні.

  У ДМС запевнили, що служба робить усе можливе, аби стабілізувати ситуацію, яку "намагаються розхитати творці "сірих" схем".

  "Разом із прямими погрозами в хід пішов саботаж. Ми фіксуємо спроби штучного затримання вантажів без належного оформлення. За ними стоять саме ті, хто зараз нервово шукає шляхів для незаконних "домовленостей" і особистих вигідних умов, що суперечать законодавству", – зауважили митники.

  І вказали, що через гальмування митного оформлення з боку "зацікавлених" осіб – страждає український бізнес та споживач.

  Втім, ніяких імен, посад або звань осіб, які можуть бути причетні до правопорушень, у Державній митній службі називати не стали

  Як повідомляв 5.UA, у Львівській області СБУ викрила схему завезення "сірих" авто на 94 млн.

  Попередній матеріал
  Київ та 17 областей – у МОЗ оновили перелік регіонів, які не готові до послаблення карантину
  Наступний матеріал
  Генасамблея ООН розгляне питання про ситуацію на окупованих Росією Криму та частині Донбасу
  Loading...