Екстрена посадка літака
Екстрена посадка літака Facebook / Ruslan Forostyak

Минулий рік став найбезпечнішим в історії світової авіації

  За весь 2017 рік в авіакатастрофах загинули 67 осіб. Це найнижчі показники в історії авіації, повідомляє Aviation Safety Network. Імовірність потрапити в авіакатастрофу на пасажирському лайнері - 1 до 9200000

  Від початку 2017 року до полудня неділі 31 грудня в світі сталося дев'ять фатальних авіакатастроф, що призвели загалом до 67 смертей. Серед загиблих більшість (35 осіб) загинули від авіакатастрофи, перебуваючи на землі. Це найнижчі показники смертності від авіакатастроф за всю історію авіації, повідомляє видання DW з посиланням на нідерландську організацію Aviation Safety Network (ASN).

  Загалом у 2017 році авіакатастрофи сталися з п'ятьма вантажними і чотирма пасажирськими літаками. Для порівняння ASN наводить дані 2016 року: тоді сталося 16 катастроф, внаслідок яких загинули 303 особи.

  "Починаючи з 1997 року, середня кількість нещасних випадків з літаками демонструвала стабільне та впевнене зниження, значною мірою завдяки поглибленню заходів безпеки міжнародними авіаційними організаціями, як-от ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації), IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту), Flight Safety Foundation", - повідомив голова ASN Харро Рантер.

  Станом на 31 грудня 2017 року минуло вже 398 днів з часу останнього інциденту з пасажирським авіалайнером і 792 дні з часу інциденту, який призвів до загибелі понад 100 осіб. Враховуючи нинішній обсяг авіаперевезень, імовірність авіакатастрофи на пасажирському рейсі становить 1 до 9200000.

  Попередній матеріал
  В Україні набули чинності нові правила дорожнього руху
  Наступний матеріал
  Новорічна ніч на фронті: поранено українського бійця
  Loading...

  У літак Wizz Air у небі вдарила блискавка

  На Мальті "здуло" вітром літак британського лорда – в результаті він протаранив будівлю

  У Китаї найбільший у світі літак-амфібія здійснив перший свій політ: як це було – відео

  Як легендарний Ан-124 "Руслан" здивував несамовитими віражами над Гостомелем – відео

  Ювілейний політ: перший екіпаж легендарного Ан-124 "Руслан" знову піднявся в небо

  Аеропорт "Бориспіль" відновив роботу після інциденту з білоруським літаком