5 канал

"Ми зробимо українські дороги": Гройсман розповів про нову стратегію будівництва доріг

З 2018 року в Україні має запрацювати дорожній фонд для фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг

"Укравтодор" готує стратегію будівництва доріг. Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час інспектування ремонту автотраси "Знам’янка-Луганськ-Ізварине" на Кіровоградщині, передає "5 канал". 

Як стало відомо, вже з початку наступного року в Україні має запрацювати дорожній фонд для фінансування будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг державного значення. Ремонтні роботи автошляхів місцевого значення фінансуватимуться за рахунок субвенцій із держбюджету, наголосив Гройсман.

"Зараз моє завдання в тому, щоб у кожній області був план дій як по місцевим дорогам, так і по всій Україні. І, відповідно, ми системно підходили кожен рік. Щоб усі вже розуміли, що потрібно робити в цьому році, що в наступному, що через 5 років. І тоді ситуація буде змінюватись достатньо позитивно. Ми зробимо українські дороги", - наголосив Гройсман.

Зазначимо, що 20 червня Прем'єр-міністр інспектує реконструкцію доріг у Полтавській, Кіровоградській та Київській областях.

Попередній матеріал
У водоймах Запоріжжя виявили бактерію холери
Наступний матеріал
Суд щодо розстрілів на Майдані: що розповів поранений у руку активіст
Loading...