krymr.com

"Ми вас не кликали, досить окупації": в Севастополі бізнесмени вийшли на акцію протесту

Підприємці анексованого Севастополя на мітингу 7 листопада в честь 100-річчя жовтневої революції скаржилися на тиск російських чиновників на бізнес і згадували про заробітки, коли були підконтрольні Україні

В руках учасники мітингу тримали плакати з гаслами "В Україні заробив! У Росії віджимают", "Судді і чиновники з материка! Повертайтеся за своїми рідними місцями, досить знущатися над севастопольським народом! Ми вас не кликали! Досить окупації!", повідомляє видання "Крим.Реалії".

За словами підприємців, тиск окупаційної влади на бізнес досяг катастрофічних розмірів, а підконтрольний Кремлю уряд Севастополя займається корупцією і протекціонізмом.

krymr.com

"Сьогодні в уряду одне завдання - забрати торгові місця, виставити їх на аукціон і заробити на цьому гроші. Ми, звичайно, за наведення порядку в місті. Але порядок треба наводити цивілізованим шляхом. Перш ніж когось розганяти і розоряти, треба щось створити" - заявив глава організації "Союз підприємців Севастополя"Марат Тюнін.

За його словами, земельні ділянки для будівництва торгових комплексів видають людям, наближеним до уряду і чиновникам, які приїхали з сусідньої Росії.

Попередній матеріал
Луценко обурився можливістю оскаржувати вручення підозри
Наступний матеріал
Богдан Яременко про можливий розрив дипломатичних відносин з РФ
Loading...

Щонайменше 15 учасників поодиноких пікетів затримали в анексованому Криму - "Крим.SOS"

"Сприяла окупації": Справу екс-депутатки Верховної Ради Криму скерували до суду

У Каталонії через регіональний страйк заблоковано залізницю та ключові автобани

Поліція посилила заходи безпеки під Радою

Після окупації Криму на материкову Україну перейшло 4 тис. військових – Міноборони

Напередодні звільнення Умерова та Чийгоза відбулись нові арешти – Барієв