Стоматолог у Широкиному 5.ua

"Лікарський кабінет у хлібовозці": в яких умовах працюють стоматологи на передовій

У зоні АТО вздовж всієї лінії розмежування нині працюють чотири стоматологічних кабінети проекту "Тризуб Дентал" та майже півсотні лікарів

Стоматологічні послуги в умовах, наближених до бойових. Стаціонарних лікарень на лінії розмежування здебільшого не залишилося, однак і на фронті дантист дуже потрібний – у тому числі цивільним, що мешкають неподалік. 

Лікар-стоматолог із Черкас Валерій Горбенко від самого ранку за роботою. Не у своєму приватному кабінеті, а у зоні АТО, в Широкиному. Він тут – на волонтерських засадах. Щодня лікар-волонтер приймає до 20 пацієнтів.

Військові кажуть, що до лікаря нерідко збирається черга. Приміром, морський піхотинець Богдан приїхав до лікаря просто з передової.

"З шостої ранку і до першої години ночі. До останньої людини. Дійсно, усі позиції, і не тільки Широкине, проте і Водяне, Пологи. Ми ніколи не відмовляли у наданні допомоги", – переконує військовий медик Тетяна Титеєва.

Щоб безплатно лікувати не лише військових, а й цивільних, які живуть у прифронтових селищах, волонтери-стоматологи створили проект "Тризуб Дентал". Однодумців та колег залучали через соціальні мережі. А от лікарський кабінет на колесах вдалося облаштувати в колишньому хлібовозі.

В яких умовах працюють стоматологи на передовій – дивіться в сюжеті:

За словами волонтерів, обладнати мобільну стоматологію допомагали небайдужі з Канади, США, Німеччини, Польщі та навіть Китаю. Тепер дантисти навіть на передовій можуть робити хірургічні операції.

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Передмістя Києва паралізувало: місцеві категорично відмовляються платити за проїзд майже 20 грн
Наступний матеріал
Фейгін пояснив, навіщо РФ влаштувала "зачистку" адвокатів у Криму
Loading...

Президент відзначив держнагородами більше 40 бійців АТО та двох військових лікарів

Ціною складного рішення: як лікарі у Дніпрі врятували життя 25-річному бійцеві

"Боротися за захисників": у Дніпрі лікарі рятують військового із надскладним пораненням