Сергій Князєв
Сергій Князєв mvs.gov.ua

МВС змінило алгоритм реагування на інформацію про замінування

Читайте по-русски
Рішення ухвалили, щоби не допустити зривів голосування у день виборів

"Ні" псевдо-мінуванням на виборах. У Міністерстві внутрішніх справ змінили черговість дій на повідомлення про закладену вибухівку на дільниці. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Рішення ухвалили під час наради в МВС. Тож тепер, щоби не допустити зрив голосування у день виборів – рішення про необхідність евакуації ухвалюватиме безпосередній керівник поліції, який перебуває на місці. Раніше правоохоронцям доводилося влаштовувати обов'язкову перевірку, яка забирала чимало часу та затримувала волевиявлення громадян.

"Підкреслюю, якщо виникає ситуація за мінування, то перелік питань організаційних, які ви до цього робили, ви все це виконуєте. Єдине – приймає рішення про евакуацію після обробки всієї інформації, безпосередній керівник", – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Керівник Нацполіції Сергій Князєв уточнив: "Керуючись інформацією, яку надаватимуть вам оперативні підрозділи, самостійно визначаєте види та кількість нарядів, які необхідно направити на місце події. Та взагалі необхідність у проведенні евакуаційних заходів".

Читайте також: Дзвінки про мінування хочуть спершу перевіряти на фейковість – у МВС розповіли подробиці

Попередній матеріал
ЦВК зареєструвала Шарія та Клюєва кандидатами в нардепи (оновлено)
Наступний матеріал
На Рівненщині випав град розміром з куряче яйце
Loading...