5.ua

МВС виявило 11 фактів підкупу виборців кандидатами у нардепи

  У тому разі, якщо Верховна Рада прийме законопроект, розроблений у МВС, виборці нестимуть відповідальність за те, що продали свій голос. Наразі міліція просить громадян фіксувати факти підкупу виборців та повідомляти про них до органів внутрішніх справ.


  Про це радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив на брифінгу 10 жовтня.

  За його словами, з початку виборчої кампанії слідчими вже розпочато 50 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів, які мали місце в рамках виборчої кампанії до Верховної Ради України

  Радник глави МВС зазначив, що станом на 10 жовтня органами внутрішніх справ України відкрито 11 кримінальних проваджень за злочинами, пов’язаними з підкупом виборців.

  "Найбільше таких подій зафіксовано на Харківщині (5) та Запоріжжі (3). Ще по одному факту міліція виявила в Одеській, Чернівецькій та Чернігівській областях", - підкреслив Геращенко.

  Антон Геращенко також зазначив, що в березні-квітні цього року МВС виступило ініціатором посилення відповідальності за перешкоджання вільному волевиявленню громадян. Згідно із законопроектом, розробленим у відомстві, були суттєво збільшені терміни покарання для осіб, винних у фальсифікуванні результатів виборів.

  За словами радника глави МВС, окремою новелою законопроекту стало введення кримінальної відповідальності виборців за продаж свого голосу у вигляді штрафу на суму від трьох до п’яти тисяч гривень.
  Попередній матеріал
  Турчинов: вибори на окупованих Росією територіях пройдуть після їх визволення
  Наступний матеріал
  Росія продовжує закидати терористів і бойову техніку на Донбас - РНБО
  Теги:
  Loading...