МВС: Україна готова прийняти біженців з Грузії

  Україна готова прийняти усіх охочих залишити Грузію. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Василь Мармазов. Втім, зазначив, поки що у країні не має масового потоку біженців із зони конфлікту.
  Прибулих селитимуть у пунктах розташування біженців.  Якщо там не вистачить місця - у гуртожитках та готелях. Для координації дій вже створена робоча група з представників перших осіб МВС та Ради національної безпеки та оборони.

  Василь Мармазов, заступник міністра внутрішніх справ: "Пока мы не имеем никаких данных по состоянию на вчерашний день о том, что сюда уж такие большие потоки прибывают беженцев из региона, где происходят военные действия. Но если это будет происходить, мы будем действовать в соответствии со штатной ситуацией".

  Андрій Теслюк, заступник керівника департаменту державної міграційної служби: "У нас на даний час діє три пункта розміщення біженців. Це в Одеській області, Закарпатській області і в Яготині Київськой області. Якщо цих міст розміщення біженців буде недостатньо - тоді буде вирішуватись питання виділення гуртожитку чи готелю де буде в подальшому розміщено цих біженців".
  Попередній матеріал
  За благодійну допомогу постраждалим від повені стягують податки
  Наступний матеріал
  Влада України планує евакуювати з Грузії 365 українців
  Теги:
  Loading...