Фото dt.ua

МВС: У слідства є докази причетності деяких політичних сил до подій в Одесі 2 травня

  У слідства є достатньо доказів причетності деяких політичних сил до подій, що сталися в Одесі 2 травня.


  Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський, повідомляє сайт МВС

  За його словами, слідством уже встановлено що масові заворушення в Одесі були організовані та умисно сплановані.

  У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронцями був затриманий, а потім судом арештований, Сергій Долженков на прізвисько «Капітан Какао». Наразі слідством уже встановлена причетність цього громадянина до організацій одеської трагедії.

  "Також встановлено, що батько Сергія Долженкова, колишній ректор міліцейського ВУЗу, генерал міліції намагався організувати втечу свого сина із країни. До цього навіть залучили гримера, аби змінити його зовнішність. Окрім цього, у будинку профспілок був знайдений його пістолет, який він отримав, будучи ще працівником міліції. Так вони намагалися вдати, що він також загинув під час пожежі", - говориться в повідомленні.

  Як зазначив Речинський, "допитаний брат Сергія Долженкова, який є одним із керівників виборчого штабу кандидата в мери Одеси від партії "УДАР". На цей час стосовно Олега Долженкова ніяких слідчих дій не проводилося".

  Радник також повідомив, що встановлено, що до організації масових заворушень причетні депутати міськради. Зокрема, депутати від партії "Родина" Сергій Бовбалан і Євген Хайкін. Найближчим часом їм буде оголошено про підозру у вчиненні злочину, після чого обидва будуть оголошені в розшук.

  2 травня в Одесі внаслідок нападу сепаратистів на проукраїнських мітинг загинуло біля півсотні людей. Більшість із них - при пожежі у Будинку профспілок. Раніше МВС озвучило версію, що причиною загибелі 32 людей стало отруєння хлороформом. За даними відомства, речовину занесли до приміщення за декілька днів до пожежі.

  Попередній матеріал
  Єдиному у світі музею "Кобзаря" – 25 років
  Наступний матеріал
  Росія і Китай підписали газовий "контракт століття"
  Теги: