МВС планує відкласти техогляд автомобілів на рік

  Проходження техогляду може бути відтерміноване на рік - Юрій Луценко заявив про це в Одесі. Головна причина - відсутність мереж СТО для здійснення техогляду.

  Цю процедуру віднині можна проходити не лише на станціях Державтоінспекції, але й на приватних СТО, які мають на це ліцензію. Але кількість виданих ліцензій поки занадто мала.

  Водночас Луценко нагадав, що попри ці послаблення обов`язковим для всіх залишиться технагляд. Зокрема, кожен власник автівки мусить приїхати у ДАІ для звірки заводських номерів з базою даних вираденого транспорту.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Каждый автолюбитель придет на территорию МРЕО, пройдет технический осмотр государственный: проверим на ходиться ли машина в угоне. оплатил ли собственник штрафы, не нарушал ли какие-то другие параметры. Но без техосмотра - а через год, когда мы создадим полноценную систему техосмотра - будем требовать от граждан их пройти. Мне кажеться нелогичным при неумелой работе комиссий по созданию такой сети требовать от граждан проведения техосмотра, тем более в столь критический финансовый период".

  Попередній матеріал
  В Україну привезли проект реконструкції НСК «Олімпійський»
  Наступний матеріал
  ВВП України впав на 20%,- Рахункова палата
  Теги:
  Loading...