В Україну привезли проект реконструкції НСК «Олімпійський»

  В Україну нарешті привезли проект реконструкції НСК «Олімпійський». Німецькі проектувальники підготували 70 томів документації.

  На дослідження цієї праці українським фахівцям дали 45 днів. Остаточну вартість проекту, за словами представників штабу з реконструкції стадіону, з`ясують до кінця квітня. І якщо сторони домовляться, у червні розпочнуть перші монтажні роботи. Зокрема, встановлення залізобетонних каркасів VIP-зони та зони вболівальників, а також монтаж рухомих конструкцій покрівлі.

  Сергій Драч, заступник міністра України у справах сім`ї, молоді та спорту: "Уже ніччю вигрузили 70 томів цього проекту на укр. землю. Дуже багато матеріалів для цього потрібно буде залучати дуже багато професійних консультантів інашої української з України (...) нам проектувальники обіцяли що до шостого квітня нададуть попердню ціну, а остаточну поражують десь до 25 квітня".

  Олександр Галицький, заступник керівника штабу з реконструкції НСК "Олімпійський": "Вирішені всі практичні питання проектні, всі питання виготовлення конструкціїї складок вирішені питання фінансуваня і вс решта питань. Ми сьогодні працюємо над основними конструкціями і ви вже за місяць матимете змогу побачити першу сходинку перші сидіння, не сидіння а складки на яких будуть триматисся".

  Попередній матеріал
  Нового прем`єра спробують обрати сьогодні угорські парламентарі
  Наступний матеріал
  МВС планує відкласти техогляд автомобілів на рік
  Теги:
  Loading...