glavnoe.ua

Муженко: Останні півроку на Донбасі триває позиційна війна

У Генштабі наголошують, що бойові дії триватимуть, поки РФ не припинить своєї загарбницької політики в Україні

Останні півроку на сході триває позиційна війна, тобто бойові дії ведуться на більш-менш стабільних позиціях. Про це заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко в інтерв'ю LIGA.net.

"Її класичні ознаки (позиційної війни – 5.UA) – наявність оборонних укріплень і фортифікаційного обладнання, доволі грамотно підготовлених рубежів, постійні зіткнення, чітка лінія розмежування. Все це супроводжується діями диверсійних груп, і є спроби досягти тактичних успіхів на певних напрямках силами невеликих підрозділів. Яскравий приклад – це Світлодарська дуга, де була дуже напружена ситуація у грудні 2016 року, далі – паніка з протилежного боку, коли їм не вдалася спроба прориву в районі Дебальцевого, масовані обстріли Авдіївки наприкінці січня-лютого 2017 року", – розповів Муженко.

Він зауважив: "Після цього почалося певне затишшя, яке переривають обстріли і незначні спроби проникнути на нашу територію з боку диверсійно-розвідувальних груп".

За словами Муженка, війна буде доти, доки Росія не припинить своєї загарбницької політики проти України.

"З моменту оголошення так званого хлібного перемир'я ситуація дещо стабілізувалася. Кількість обстрілів і атак ДРГ значно скоротилися. Але, на жаль, кожна така спроба тягне за собою втрати. Зокрема й з нашого боку", – зазначив начальник Генштабу ЗСУ.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Міністр оборони відвідав лінію відведення військ в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Муженко розповів, кого призвуть першими у разі загострення ситуації на Донбасі
Наступний матеріал
Сенсаційна знахідка: на Дніпропетровщині археологи віднайшли могилу скіфської амазонки
Loading...