Революція Гідності 5 канал

Мультимедійна виставка "Відважні: наші герої" – за що боролися українці

В Українському домі (Київ) експозиція триватиме впродовж 21 –24 листопада, вхід вільний

21 листопада, до Дня Гідності та Свободи, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції гідності, Український інститут національної пам'яті й Український дім презентують мультимедійну мандруючу виставку "Відважні: наші герої", присвячену 100-річчю Української революції. Виставка складається з 6 модулів, на яких представлені реконструйовані типажі революційних епох – від січових стрільців до "майданівців". Доповнюють виставку тематичні відеоролики з кінохроніки та художніх колажів.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності – Ігор Пошивайло.

"Сьогодні о 16:00 в Українському домі відкриваємо мультимедійну мандрівну виставку "Відважні: наші герої", вона якраз і присвячена подіям нашої історії ХХ-ХХІ століття. На виставці відображено в різноманітних формах – це і документальні кадри, це і реконструйовані типажі – по суті, шести умовних поколінь борців за свободу і незалежність України, починаючи від січових стрільців, "холодноярівців", УПА, УНР, а також типажі, образи Революції на граніті, Помаранчевої революції і, звичайно, Революції Гідності. Планується, що деякий час виставка буде мандрувати Києвом, а вже потім і Україною. Для нас важливий посил цієї виставки в тому, щоб показати тяглість боротьби і прагнення українців до свободи", – зазначив він.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Співачка Настя Приходько у ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Експерт: Голландці не читали угоду про асоціацію між Україною та ЄС

"Боротьба України за свободу": трансляція документального фільму "Зима у вогні" на "5 каналі"

Президент посмертно присвоїв звання Героя України двом загиблим бійцям

Порошенко ініціював створення Музею-меморіалу Революції Гідності у Києві

Покладання квітів, молебень, розмова з Президентом: як почався День Гідності у столиці