facebook.com/alla.hayatova

"Мукачівська справа": бійців "Правого сектору" виправдали

Мукачівський міськрайонний суд зняв обвинувачення в бандитизмі, перекритті магістралей, погрожуванні вбивством із чотирьох бійців Правого сектору. За іншими статтями їм присудили по 3 роки 9 місяців кожному, цей термін вони повністю відбули

Мова йде про Бурчу Володимира Володимировича, Деяка Сергія Васильовича, Мунчака Романа Івановича та Горбенко Родіона Ігоровича, яких звинувачували у ряді тяжких злочинів.

Як повідомляє місцеве видання "Mukachevo.net", протягом судового засідання стало відомо, що з добровольців зняли ряд звинувачень, через відсутність доказів: бандитизм, погрози вбивством та блокування шляхів в епізоді АЗС.

За словами суддів, на даний момент бійці ПС вже відбули ув'язнення, яке зараховується як 3 роки і 8 місяців за "законом Савченко", коли один день в ІТТ зараховується за два дні в'язниці.

Однак вирок може бути оскаржений представниками державного обвинувачення

Зазначається, що вирок бійцям читали практично увесь день, починаючи з 10 години ранку. Усе сьогоднішнє засідання тривало понад 7 годин

Нагадаємо, 11 липня 2015 року у місті Мукачево сталася збройна сутичка між бійцями Правого сектору та людьми із оточення депутата Михайла Ланя, правоохоронцями. Приводом до конфлікту став розподіл контрабандних потоків через кордон. У результаті сутички були поранені та вбиті. Винуватими у цих подіях визнано усі три сторони конфлікту, щоправда підсудними є тільки бійці ПС.

Попередній матеріал
Подання на п'ятьох нардепів: Експерт розповів, кого буде складно відстояти
Наступний матеріал
"Податківці Клименка": суд залишив Денисюка під вартою ще на місяць

"До кінця літа": Суд заґратував Насірова ще на 2 місяці

Суд у справі Януковича: чому засідання укотре перенесли

Суд знову переніс розгляд справи про держзраду Януковича на 29 червня

Шевченківський суд обрав редактору видання "Страна.ua" Гужві запобіжний захід

У Шевченківському райсуді розпочалося засідання у справі Гужви

Запобіжний захід Гужві сьогодні обере Шевченківський райсуд Києва