5 канал

МОЗ: Закупівлю ліків на 2016 проводитимуть чотири міжнародні організації

Один із міжнародних закупівельників ліків для України британська агенція Crown Agents

Міністерство охорони здоров'я закладає у договори з міжнародними організаціями на закупівлю ліків вимогу надавати графік поставок, аби уникнути повторення ситуації із затримкою поставок препаратів для онкохворих. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, пише "Укрінформ".

"Щоб уникнути повторення ситуації із затримкою поставок ліків, ми закладаємо у наші договори з міжнародними організаціями, що вони мають надати нам графік, коли будуть поставки, а вони вже вирішили, що будуть по-іншому співпрацювати з українськими дистриб'юторами, щоб такі речі не відбувалися", - сказала вона.

Супрун розповіла, що один із міжнародних закупівельників ліків для України британська агенція Crown Agents відкрила тендери для всіх компаній, зокрема й українських дистриб'юторів. З більшістю останніх не було проблем, "Crown Agents" та МОЗ задоволені швидким отриманням ліків.

"Чомусь була проблема лише довкола ліків для онкохворих дітей і дорослих. Не знаю, чи це було зроблено навмисно, чи ні, але дистриб'ютор, який цим займався, зовсім не хотів іти назустріч МОЗ, а та пропозиція, на яку він кінець-кінцем погодився, була зроблена йому на самому початку, ще до нашого приходу в міністерство", - наголосила в.о. міністра.

Попередній матеріал
Політтехнолог: Деякі європарламентарі лобіюють продовження санкцій проти РФ тільки на 3 місяці
Наступний матеріал
Реалії "перемир'я": штаб АТО оприлюднив відверте відео з авдіївської промки
Теги:

Політтехнолог щодо заборони Меджлісу Росією: "На жаль, Україна не має юридичних можливостей вплинути на це"

Президент підписав указ щодо нової символіки ДСНС

СБУ викрила підприємство, що виробляло та безкоштовно надавало ліки бойовикам "ДНР"

Севостьянова: Недоліки системи е-декларування можна усунути за 1-2 тижні - інтерв'ю