аеропорт
аеропорт Shutterstock

МОЗ пропонує ввести самоізоляцію для невакцинованих при в'їзді в Україну

  Читайте по-русски
  Обмеження не стосуватимуться українців, віком до 18 років

  В Україні збираються посилити контроль при перетині державного кордону. Пов'язано це з поширенням небезпечного штаму коронавірусу "Дельта" в окремих регіонах світу та Європи.

  Про це інформує пресслужба Офісу президента України.

  Як стало відомо, з відповідною пропозицією виступило Міністерство охорони здоров'я України. Передбачається, що всі невакциновані особи, які приїжджатимуть до України, повинні будуть протягом 14 днів залишатися на самоізоляції або ж після 7 днів ізоляції зробити ПЛР-тест, аби підтвердити, що не переносять небезпечну недугу.

  Очільник МОЗ Віктор Ляшко також уточнив: українці, віком до 18 років, та особи, що виїхали з країни до набрання постановою чинності, від самоізоляції звільнятимуться.

  Зауважимо, що за прогнозами Міністерства охорони здоров'я, штам "Дельта" вже найближчим часом витіснить всі інші різновиди COVID-19 в Україні. Цей штам коронавірусу швидко поширюється в Європі й може серйозно ускладнити боротьбу з пандемією. Уже до кінця серпня на варіант коронавірусу "Дельта" припадатиме 90% випадків інфікування, що циркулюють в Європейському Союзі.

  Попередній матеріал
  В Україні за рік до 80% підскочили ціни на продукти – дані Держстату
  Наступний матеріал
  Новим генсеком НАТО може стати Грибаускайте – ЗМІ
  Loading...