Туристи, аеропорт
Туристи, аеропорт 5 канал

МОЗ оновило перелік країн "червоної" зони – в ньому 71 країна

Читайте по-русски
Перші три місця за рівнем захворюваності на коронавірус посіли Чорногорія, Чехія та Ізраїль

Міністерство охорони здоров'я оновило перелік країн за кількістю активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення: до "червоної" зони потрапила 71 країна з високим показником захворюваності. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

За рівнем захворюваності Україна перебуває на 72 позиції переліку, до якого увійшли 194 держави – станом на 19 лютого цей показник становить 148,4 випадку на 100 тисяч людей.

До "червоної" зони потрапила 71 країна з високим показником захворюваності. Серед них 11 країн, щодо яких відсутні дані про рівень захворюваності на коронавірус.

МОЗ віднесла до них зокрема, Чорногорію, Чехію, Ізраїль, Естонію, Словенію, Португалію, Іспанію, Італію, Польщу, Велику Британію, Бразилію, Угорщину, США, ОАЕ, Болгарію, Росію та інші.

До "зеленої" зони віднесені Німеччина, Туреччина, Греція, Норвегія, Канада, Фінляндія, Індія, Китай, Єгипет, Гондурас, Зімбабве та інші.

Перелік країн "червоної" та "зеленої" зон станом на 19 лютого 2020 року
Перелік країн "червоної" та "зеленої" зон станом на 19 лютого 2020 рокуМОЗ

Нагадаємо, 18 лютого в Україні різко збільшилася кількість нових випадків захворювання на коронавірус – за добу зареєстровано 6531 випадок. Найбільше нових випадків зафіксували в Івано-Франківській області – 753.

Попередній матеріал
Рада підняла штрафи за паління екосистем
Наступний матеріал
До нової соціальної мережі за пів місяця приєдналися 4,5 млн осіб
Loading...