Моторошна історія на Дніпропетровщині

  Моторошна історія на Дніпропетровщині. Місцевий лікар викрав 16-річну дівчину. Два тижні він тримав неповнолітню у гаражі і знущався з неї потому - відпустив. Свій вчинок пояснює тим, що надивився фільмів жахів. Дівчинка ж нині перебуває в лікарні у глибокому стресі. Марія В`яткіна із подробицями.

  Упродовж півмісяця - усе містечко Тернівка на Дніпропетровщині гуло зникла шістнадцятирічна дівчина. Однак, за два тижні - вона повернулася додому. Виглядала геть змучена. Розповіла того злощасного вечора вийшла в аптеку - і її схопив невідомий.

  Затриманий: "Я догнал ее, приставил нож вот так, чтоб она почувствовала, левой рукой я взял вот так и сказал, чтобы она положила телефон".

  Нападник виявився місцевим сімейним лікарем. За його словами, бажання скривдити когось прийло після того, як подивився фільм жахів. Тож - узяв ніж і поїхав на пошуки жертви.

  Затриманий: "Везде были компании, поэтому я катался полчаса, в районе кладбища я увидел одиноко шедшую девушку, которая разговаривала по телефону, мне захотелось ее напугать и сделать ей больно".

  Чоловік зв’язав дівчинку, кинув у багажник авто - і привіз у гараж. Там утримував жертву упродовж двох тижнів - і щодня приїздив та  знущався над нею.

  Олексій Щербатов, начальник центру громадських зв’язків управляння МВС України в Дніпропетровській області: "Он жил дома, ходил на работу, просто приезжал к ней в определенное время, совершал свои действия. Он вел прием, он работал, он вел нормальный образ жизни".

  Відпустив тільки тоді, коли на крик дівчинки почули люди і почали його розпитувати. За мовчання - пообіцяв дівчині гроші та новий мобільний. Однак, та звернулася до правоохоронців. Нині вона у лікарні, на реабілітації.

  Тетяна Белан, мати дівчини: "Сказали, что будут психологи с ней работать и анализы она сегодня должна сдать. Ноги у нее отекшие, отечность на ногах и спина болит, она жалуется…стресс у нее. Ей дали таблетки успокоительные, валерьянку или что-то такое врач давал, и говорит, что лучше поехать в больницу, и она на данный момент находится в детском отделении".

  Знайомі медика дивуються - чоловік був одружений, має маленьку дитину. Кажуть, і гадки не мали, що він на таке здатний. 

  Правоохоронці заарештували зловмисника, Проти нього порушили дві кримінальнуі справи - за викрадення та згвалтування неповнолітньої. Йому світить від 7 до 12 років позбавлення волі.

  Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, "5 канал".


   

  Попередній матеріал
  Вперше за майже 40 років Єгипет завдав ракетного удару по Синайському півострову
  Наступний матеріал
  Маловідомі факти з біографії Гріна зберігають у підвалі будівлі севастопольської тюрьми [відео]
  Теги: