Москва поширює ідею "російських миротворців" у зоні АТО - Тимчук

  Росія використовує вже відомий сценарій, який раніше спрацював у Придністров'ї та Грузії

  На непідконтрольній території у так званих "ДНР" та "ЛНР" починають ширитися чутки про "російських миротворців". Москва використовує вже відомі методи навіювання, використані раніше під час конфлікту у Грузії та Придністров'ї. Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  "Інформструктури "ДНР" та "ЛНР" отримали вказівку від Москви про початок поширення теми "російських миротворців", які мають бути уведені "між ворогуючими сторонами" для припинення обстрілів. Схожий сценарій, як відомо, було використано у Придністров'ї та Грузії, після чого російські миротворці стали активною стороною конфліктів", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, зазначається, що військове керівництво "ДНР" розглядає питання щодо проведення "незапланованих мобілізаційних заходів" в окупованих районах Донецької області. "Ці заходи будуть спрямовані на поповнення, у першу чергу, формувань терористів, що дислокуються у районі н.п.Авдіївка", – зазначив Тимчук. 

  Як повідомляв 5.ua, у так званій "ДНР" відбувається підготовка до "загальної мобілізації". Крім того, за словами Тимчука, "загальна мобілізація" у "ДНР" збігається у часі із призовом запасу резервістів у РФ .

  Нагадаємо, за словами Тимчука, протягом останньої доби терористи вдаються до показових порушень Мінських угод. Зафіксована ескалація бойових дій на південь від Донецька.

  Попередній матеріал
  Україна у 2017 році розраховує отримати від Світового банку додатково $1 млрд
  Наступний матеріал
  Транзит газу до ЄС через Україну обійдеться дешевше, ніж "Північним потоком-2" – "Нафтогаз"

  Терористи на Сході ведуть обстріл з-за "чорного терикону" – Тимчук

  Пункт пропуску "Мар'їнка" відновив роботу після обстрілів

  Терористи на Донбасі обстріляли опорні пункти Широкине, Водяне, Новотроїцьке – штаб АТО

  У "ДНР" готуються до "загальної мобілізації" – Тимчук