Москаль звинуватив Ющенка у корупції і оприлюднив документ щодо фінансування "Лікарні майбутнього"

Йдеться про фінансування "Лікарні майбутнього" для дітей

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив документальне свідчення корупції у період президентства Віктора Ющенка. Такі дані з’явилися на власному сайті Москаля.

Йдеться про фінансування "Лікарні майбутнього" для дітей, на будівництво якої бізнесмени, опозиційні політики та всілякі фонди перерахували близько $44,5 млн і понад 17 млн гривень. Лікарня так і не була збудована, а гроші були розкрадені, зазначив він.

"Оприлюднюю перший документ щодо політичної корупції президента Віктора Ющенка. Надаю для ознайомлення громадськості та Національному антикорупційному бюро України узагальнену інформацію про фінансування "Лікарні майбутнього" крупним бізнесом, тодішніми опозиційними політиками та різними фондами. Загальна сума отриманих грошей – 44,5 мільйони доларів і понад 17 мільйонів гривень (у період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн). Крім цих благодійників була маса інших, у тому числі простих громадян, які загалом теж внесли величезну суму грошей на будівництво розрекламованої Ющенком дитячої лікарні. У результаті немає ні лікарні, ні грошей", – пише Москаль.

За власними оцінками, Москаль розцінює ці "благодійні внески" як хабар президенту України, за який у будь-якій правовій державі екс-президент був би притягнутий до кримінальної відповідальності й засуджений. 

Разом з тим, на сайті дитячої "Лікарні майбутнього" наявна фінансова звітність за 2006-2015 роки.

Зауважимо, раніше на своєму сайті Москаль заявив, що "ниточки від "чорної каси" "Партії регіонів" тягнуться до Ющенка. За його словами, екс-президент Віктор Ющенко і голови його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів з чорної каси ПР.

Як повідомляв 5.ua, 30 травня 2016 року генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що у списках "чорної бухгалтерії Януковича" є представники партій, які "сьогодні на слуху".

Попередній матеріал
Українські прикордонники нестимуть службу у французьких аеропортах під час "Євро-2016"
Наступний матеріал
Лисенко: Минулої доби ЗСУ втратили одного військового, ще 9 зазнали поранень

Антикорупційна прокуратура затребувала в ГПУ справи олігархів Коломойського і Пінчука

Антикорупційне бюро викрило схему махінацій з держземлею на 50 млн

Антикорупційне бюро виправдало Кононенка: його поновили на посаді

Столичний суд заарештував майно "лісника Януковича"