Антикорупційне бюро виправдало Кононенка: його поновили на посаді

НАБУ продовжує розслідувати заяви Абромавичуса про тиск інших осіб

Національне антикорупційне бюро не знайшло підтверджень того, що нардеп Ігор Кононенко чинив незаконний вплив на екс-міністра економіки Айвараса Абромавичуса. Про це йдеться в листі в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука на адресу голови фракції БПП Віталія Луценка. Лист оприлюднено на сайті фракції, передає ZN.ua.

"Твердження А.Абромавичуса, висловлені для преси, про вчинення на нього незаконного впливу з боку народного депутата України Кононенка І.В. свого підтвердження не знайшли. Покази заявника з цього приводу щодо фактичних [дій], за яких, на його думку, чинився тиск, не підтверджують його висловлювання в заяві для преси. Крім цього, такі факти повністю заперечують і Кононенко І.В., і Пасішник А.П., вони не підтверджуються зібраними матеріалами", - зазначено в документі.

При цьому НАБУ продовжує розслідувати заяви Абромавичуса про тиск інших осіб.

"Для перевірки інших обставин, зазначених А.Абромавичусом, за яких, на його думку, на нього чинили тиск інші особи, перешкоджаючи заняттю службовою діяльністю, виділено в окреме кримінальне провадження", – сказано в листі.

Також додамо, що сьогодні, 12 травня, вранці БПП поновила Кононенка на посаді першого заступника голови фракції.

Як інформував 5.ua, на початку лютого Ігор Кононенко заявив, що знімає із себе повноваження першого заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенка".

Попередній матеріал
Сьогодні відбудеться другий півфінал "Євробачення": заспіває Джамала
Наступний матеріал
У "Нафтогазі" повідомили хто очолив наглядову раду енергохолдингу