5 канал

МОН підвищить вимоги до іноземних студентів - Квіт

  Найближчим часом вступити до українських вишів зможуть не усі іноземні абітурієнти.

  Про це сьогодні, 25 вересня, на брифінгу щодо подолання корупції в освіті заявив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

  "У нас останніми роками склалася така практика, що у нас може навчатися будь-який іноземний студент, який платить гроші... У цих умовах сюди потрапляє дуже багато випадкових людей. Про що переживають посли цих країн, які присилають до нас студентів? Вони хочуть, щоб з України повернулися до них додому лікарі, інженери і т.д. Проте частина студентів, які потрапляють до нас, просто хочуть купити диплом", - зауважив він.

  За словами Квіта, у МОН є факти корупції як у самих університетах, де навчаються іноземні студенти, так і в рекрутингових компаніях, які допомагають вступити іноземцю до українських вишів. Наразі ці факти будуть перевірятися відповідними установами.

  Тому МОН прийняло рішення призначити керівником найбільшого представника у питаннях навчання іноземців в Україні "Український державний центр міжнародної освіти" офіцера СБУ.

  "Невдовзі це державне підприємство "Український державний центр міжнародної освіти" (де фіксують факти корупції, за словами Квіта - 5.ua) очолить офіцер СБУ... який буде нести відповідальність за все, що відбувається з іноземними студентами в нас", - сказав Квіт.

  Він також додав: "Ми очікуємо найближчим часом навести лад в усіх адміністративних процесах прибуття сюди і проживання тут іноземних студентів, і найближчим часом будемо підвищувати вимоги до іноземних студентів, щоби до України їхали тільки ті люди, які хочуть чомусь навчитися, а не ті, хто може заплатити", - підкреслив міністр освіти.

  Попередній матеріал
  Обамі треба відмовитися від зустрічі з Путіним - Парубій
  Наступний матеріал
  CБУ запобігла ввезенню до так званої "ЛНР" сотень мобільних телефонів
  Теги:
  Loading...