Міський суд Ялти обирає запобіжний захід для двох затриманих посадовців у справі загибелі дівчинки в Сімеїзі

  У ці хвилини міський суд Ялти обирає запобіжний захід для двох затриманих посадовців у справі загибелі дівчинки в санаторії "Юність". Зокрема для заступника головного лікаря та інженера з охорони праці закладу, де обвалився балкон з дітьми.

  Ще вранці їх затримала міліція. Головлікаря натомість вирішили поки що не чіпати - через поганий стан його здоров`я. Затриманим закидають перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків - адже вони не мали права приймати дітей і розселяти їх у забороненому для експлуатації корпусі. Балкон третього поверху санаторію із чотирма дітьми - обвалився позавчора. Загинула 10-тирічна дівчинка, інша нині у лікарні зі струсом мозку.

  Ольга Кондрашова, Речник ГУ МВС України в АР Крим: "Сотрудниками милиции было получено медицинское заключение о невозможности, в связи с состоянием здоровья, содержания главного врача санатория в условиях изоляции. Будет принято решение об избрании ему меры присечени не связаное с содержанием под стражей. В настоящее время раследование продолжается".

  Попередній матеріал
  На фестивалі "Книжковий арсенал" презентували музичний альбом "Віршолюбики-2013"
  Наступний матеріал
  Королевська вимагає від керівників місцевих адміністрацій перевірити всі санаторії та оздоровчі табори [відео]
  Теги: