На фестивалі "Книжковий арсенал" презентували музичний альбом "Віршолюбики-2013"

  Музичний альбом "Віршолюбики" презентували сьогодні на Книжковому арсеналі.

  До збірки увійшли дитячі пісні на вірші сучасних українських і зарубіжних поетів. Твори виконують популярні співаки. Серед них - Тоня Матвієнко, Росава, Мирослав Кувалдін, Вадим Красноокий та інші. Музику до всіх пісень створив продюсер альбому Едуард Приступа. Загалом, над підготовкою проекту працювали близько сотні людей. Цей альбом - благодійний. Кошти, які отримають з продажу дисків, передадуть до дитячих будинків та благодійних фондів. Презентація музичного диска зібрала дорослих і дітей, які із задоволенням підспівували виконавцям.

  Едуард Приступа: "У мене була така мрія, щоб у дітей був нормальний музичний контент. Щоб вони не співали якусь там "зонівську пошлятину", або ще щось незрозуміле. На мій смак, мені хочеться, щоб у них було щось таке дитяче, як це було в мене. Капітошки, Антошки, бегемотики. жирафики. те, що цікаво дітям.

  Сестри Курінні: "Дуже подобається. Такі радісні. Для дітей маленьких дуже гарні слухати вранці. Такі емоційні, дуже гарні. Подобається. Аж підспівували".

  Попередній матеріал
  В Кореї до "Дня захисту дітей" провели дитячий військовий парад
  Наступний матеріал
  Міський суд Ялти обирає запобіжний захід для двох затриманих посадовців у справі загибелі дівчинки в Сімеїзі
  Теги: