Мінтранс: українські аеропорти працюють у штатному режимі

  Українські аеропорти працюють у штатному режимі - повідомляє Мінтранс. Водночас відомство рекомендує авіакомпаніям ретельно відстежувати прогнози розповсюдження хмари вулканічного попелу в районі запланованого маршруту. У вівторок в аеропорту "Бориспіль" було скасовано близько двадцяти рейсів, ще 30 не прибули з цієї ж причини. Як і раніше, повітрям неможливо дістатися Лондона, Парижа, Франкфурта та багатьох інших європейських міст.

  Наталія з американського Портленда ледве стримує емоції. Вранці мала вилетіти додому. Рейс скасували. І запропонували приїхати до аеропорту аж за 6 днів.

  Неможливо дістатися і Великої Британії. Киянка Зоя спішить на весілля до родички. Проте не впевнена, чи встигне на урочистіть. Адже рейс до Лондона вже вкотре скасовують.

  У її колеги по нещастю Люби надії вже не залишилося. На виліт до Лондона вона чекала 5 днів. Тож нині збирається повертатися додому до Миколаєва.

  Не легше дістатися й Німеччини. Садегі мав вилетіти до Кельна нині вранці. Проте виліт затримували вже кілька разів. Чоловік готовий поїхати й іншим транспортом. Для цього хоче повернути гроші за авіаквиток. Компанія, де його придбав, повідомляє - поверне аж за три тижні.

  Його друзям із Кельна до грОшей уже байдуже. З ними двійко маленьких дітей. Тож придбали квитки на автобус до Німеччини. Кажуть - ті після скасування авіарейсів подорожчали удвічі.

  За перенесені рейси відповідають самі авіакомпанії, переконують у аеропортУ "Бориспіль". Кажуть - нині випускають літаки в усі напрямки, окрім західного.

  Проте пасажири сервісом у "Борисполі" невдоволені. Кажуть - їжа в аеропорту дорога. А якщо у когось закінчаться гроші, то навіть води не зможе напитися. Речник аеропорту заперечує - мовляв, на власні очі бачила безкоштовну воду у залах. Щоправда, журналістам показати її не змогла. Припустила - відучора безкоштовна вода із "Борисполя" зникла.

  Олена Угрин, Максим Шинкаренко, 5 канал


  Попередній матеріал
  Презентацію АН-158 скасували через відсутність Януковича
  Наступний матеріал
  Європа відновлює повітряне сполучення (репортаж)
  Теги: