Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

МОУ пропонує призвати до 500 офіцерів запасу, зокрема і для охорони складів і арсеналів

У зону АТО їх можуть залучати лише у разі підписання відповідного контракту

В Україні стартував осінній призов, у ході якого до війська потраплять понад 10 тисяч юнаків. Водночас, нині не вирішене питання призову офіцерів запасу і випускників військових кафедр. 

Такі кадри вже призивалися цього року до війська. У Міноборони кажуть, що запропонують робити такий призов, але до війська планують залучити не більше 500 осіб, кореспондент "5 каналу".

"Це буде до 500 осіб, мабуть. Але ще рішення буде приймати міністр оборони, виходячи із потреби", – прокоментував начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Артур Артеменко.

За його словами, у разі призову офіцери будуть проходити службу базах, складах та арсеналах, а також у тилових частинах та частинах не на лінії зіткнення. У зону АТО їх можуть залучатися лише після підписання відповідного контракту.

Більше про особливості цьогорічного призову: кому чекати на повістку, а кого до ЗСУ не братимуть – дізнайтеся у включенні за посиланням.

Додамо, що Генштаб готує пропозиції до Закону України “Про чисельність Збройних Сил України” у зв’язку з тим, що потребується збільшення чисельності ЗСУ для забезпечення належної охорони складів, баз та арсеналів озброєння. Про це заявив у вівторок начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко у виступі перед слухачами та викладацьким складом Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

Дивіться також фотогалерею за темою

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
Парад 2017
/
Парад 2017
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Якщо не вірити, тоді нащо жити": "Укрдиверсант" Євген Панов написав листа з в'язниці – фото
Наступний матеріал
Вправи, тестування і стрільба: Як прикордонників Бориспільщини перевіряють на професійну придатність
Loading...