5.ua

Мін'юст пояснив, що змінилося в результаті реформи в системі реєстрації

Коли хтось намагається забрати чужий бізнес чи майно, потерпіла особа може звернутися до Міністерства юстиції і протягом фактично 10 днів поновити свої права

Про це під час підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України та Національною поліцією України заявив міністр юстиції Павло Петренко.

"У минулому році ми провели спільно з депутатами українського парламенту реформу в системі реєстрації, яка переслідувала дві цілі – прибрати бюрократію, корупцію в системі реєстрації, і друге – це забезпечити право власності для інвесторів і бізнесу. У цьому році ми бачимо результати, які дала ця реформа, те, що ми практично вивели на світло через систему адміноскарження у Міністерстві юстиції ті групи, які займалися захопленням чужої власності. На відміну від того, як було у минулому, зараз, коли хтось намагається забрати чужий бізнес чи майно, потерпіла особа може звернутися до Міністерства юстиції і протягом фактично 10 днів поновити свої права", – заявив Петренко.

Нагадаємо, Міністерство юстиції передало функції реєстрації органам місцевого самоврядування, нотаріусам та акредитованим суб'єктам, щоб знищити монополію, передумови для хабарництва та покращити якість надання адміністративних послуг.

Попередній матеріал
Вибори у Білорусі: до парламенту вперше за 20 років потрапив опозиційний політик
Наступний матеріал
Жахливі наслідки водопілля у КНДР: загинуло понад 130 осіб

Мін'юст має намір посилити кримінальну відповідальність за рейдерство

У Мін'юсті розповіли про ефективність Комісії з розгляду скарг на дії Державного реєстратора