Міністр МВС звернувся до ГПУ із проханням провести об’єктивне розслідування інциденту із арештом двох харківських міліціянтів

  Міністр внутрішніх справ звернувся до генпрокурора із проханням провести об’єктивне розслідування інциденту із арештом двох харківських міліціянтів. Працівники державної служби охорони напередодні вгамовували п’яного дебошира в одній із місцевих кав’ярень - той побив охоронця закладу, а у міліціонерів намагався вихопити автомат та погрожував усіх перестріляти.

  Хулігана правоохоронці затримали, а вже наступного ранку за вимогою обласної прокуратури заарештували їх самих - адже з`ясувалося, що п`яним дебоширом був місцевий суддя. Що саме закидають заарештованим міліціянтам, які просто виконували свою роботу, у Державній Службі Охорони не знають.

  Світлана Павловська, речник ДСО МВС:
  "Він намагався вихопити вогнепальну зброю в одного з міліціонерів і почав кричати, що я тут всіх застрелю. Було застосовано фізичні заходи, в тому числі і кайданки до цього дебошира. Він почав говорити, що він є суддею одного з судів міста Харкова. Було викликано працівників прокуратури. Було відкрито кримінальне провадження. Але вранці ці двоє міліціонерів охорони за ініціативою прокуратури і за рішенням суду були заарештовані".

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку пожежники рятували мийників вікон
  Наступний матеріал
  Директор спорткомплексу "Олімпійський" за побиття фотокора отримав штраф [відео]
  Теги: