Директор спорткомплексу "Олімпійський" за побиття фотокора отримав штраф [відео]

  1700 гривень штрафу та звільнення від його оплати. Таке присудив районний суд Донецька директорові регіонального спорткомплексу "Олімпійський" за побиття фотокора Ігоря Ткачука.

  Феміда визнала обвинуваченого винним у нанесені легких тілесних ушкоджень. І присудила штраф. Утім, через закінчення терміну давності справи, звільнила Каліщука від його виконання. Адвокат потерпілого заявила про намір оскаржити це рішення. Сторона ж обвинуваченого від будь-яких коментарів відмовляється. Судове засідання відбулося у закритому режимі на прохання керівника спорткомплексу. Нагадаємо, інцидент стався у травні 2008 року. Тоді - під час матчу "Шахтар" – "Металіст" директор стадіону "Олімпійський" Геннадій Каліщук вдарив журналіста, який намагався сфотографувати Рената Ахметова.

  Ігор Ткачук, потерпілий: Подтвердилось то, что он нападал с кулаками. "Бил, в частности. Но его приговорили всего лишь к выплате к государству штраф 1700 гривен. И естественно я с эти решением суда не согласен. И буду в дальнейшем обкалывать это решение суда в апелляционном суде".

  Попередній матеріал
  Міністр МВС звернувся до ГПУ із проханням провести об’єктивне розслідування інциденту із арештом двох харківських міліціянтів
  Наступний матеріал
  МВС планує до кінця червня завершити розслідування справи про побиття журналістки "5 каналу" та фотокора "Комерсанта"
  Теги: