Представництво ЄС передало прикордонникам техніку на €2 млн 5 канал

Мінібуси, тепловізори та бігові лижі: Представництво ЄС передало прикордонникам техніку на €2 млн

Частина обладнання уже використовується працівниками ДПСУ

Представництво ЄС в Україні передало українським прикордонникам 6 мінібусів, 30 тепловізорів, 4 комплекти системи бездротового спостереження та бігові лижі загальною вартістю у 2 мільйони євро. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, церемонія передачі техніки відбулася в Житомирі. Саме обладнання працюватиме для зміцнення контролю над кордоном з Білоруссю.

Додамо, що така технічна допомога є частиною другого етапу міжнародного проекту СУРКАП, що спрямований на зміцнення прикордонних відомств України і Білорусі для захисту спільного кордону. Фінансує проект Європейський Союз, а впроваджує Міжнародна організація з міграції.

"У нас дуже тісна співпраця з українськими прикордонниками. За 2015 та 2016 роки згідно з нашими дослідженнями, ми побачили, що охорона кордонів значно поліпшилася. Також ми побачили, що процес перетину кордонів став білиш ефективним та безпечним", – зазначив секторальний менеджер Представництва ЄС в Україні Стефан Далгрен.

Наразі українські прикордонники показали лише частину техніки, натомість решта уже в дії.

"Автомобіль VolkswagenTransporter – всюдихід, призначений для перевезення прикордонних нарядів всіма видами доріг, розрахований на експлуатацію в різних кліматичних умовах. Він дуже необхідний для вивезення прикордонних нарядів та вантажів", – переконує заступник начальника Чернігівського прикордонного загону ДПСУ Олег Летошко.

Представництво ЄС передало прикордонникам техніку на €2 млн5 канал

"Лижі спеціальні армійські використовуються у підрозділах для моніторингу державного кордону. Ви ж бачили перший снігопад. По лісових дорогах машини собі не допоможуть, оскільки снігу по коліна, техніка непрохідна. Тут дільничний інспектор (на лижах) пройде, у будь-яких умовах виконає поставлену задачу", – додав заступник начальника відділу забезпечення Житомирського прикордонного загону ДПСУ Володимир Дощинський.

Нагадаємо, 18 листопада місія ЄС передала українським поліцейським криміналістичне обладнання на 70 тис. євро.

Попередній матеріал
У аеропорті "Бориспіль" прикордонники не випустили до Лівану "живий" багаж
Наступний матеріал
Козаченко: НАЗК не має доступу до баз ДФС
Теги:
Loading...

Місія ЄС передала українським поліцейським криміналістичне обладнання на 70 тис. євро

Планшети та відеореєстратори: місія ЄС передала київському патрулю новеньку техніку