Міндоходів не має претензій до соцмережі "ВКонтактє" [відео]

  Міністерство доходів і зборів підтвердило вилучення 10-ти серверів компанії, яка, за інформацією засновника соціальної мережі "ВКонтактє", забезпечує в Україні діяльність даного сайту. Утім, правоохоронці запевняють - претензій до самої соцмережі не мають, і жодних персональних даних користувачів соцмережі у вилучених серверах теж немає.

  У міністерстві запевняють - шукають документацію фірми, що ухиляється від сплати податків. Начебто, ця інформація і зберігається на вилучених серверах. Натомість, засновник "ВКонтактє" Павло Дуров зранку повідомляв - міліція вилучила обладнання на пів-мільона доларів у київської фірми, що забезпечує діяльність соцмережі для українських користувачів.

  Микола Ковтуненко, керівник прес-служби головного управління Міністерства доходів і зборів у Києві: "Здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків товариства з обмеженою відповідальністю "Евос". Підсприємство "Евос" і "Дата Айікс" не є офіційними представниками соціальної мережі "ВКонтактє"". 

  Попередній матеріал
  Новий прем`єр-міністр Австралії склав присягу
  Наступний матеріал
  Активісти судяться із міграційною службою через незаконні платежі [відео]
  Теги: