ye.ua

Мінагрополітики ініціює створенння ветеринарної поліції на кшталт італійської

  Міністерство ставить собі завдання локалізувати та зупинити епідемії

  Мінагрополітики ініціює створенння ветеринарної поліції у зв'язку з зафіксованими в Україні випадками африканської чуми свиней. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на своїй сторінці у Facebook.

  Міністр написав: "Продовжую інформувати по ситуації з АЧС. Провели позачергове засідання міністерської комісії із залученням представників галузі та профільних організацій. Обговорили додаткові заходи по запобіганню поширення АЧС. Дійшли таких ключових рішень: 1) створити мобільні бригади з представників поліції та ветеринарів, які зможуть заходити на подвір'я та перевіряти машини на постах; 2) залучити в роботу пересувні спалювальні комплекси для інфікованої свинини з метою оперативної локалізації спалахів; 3) найголовніше для допомоги галузі – забезпечити перерозподіл грошей з бюджету на виплату компенсацій".

  Кутовий також нагадав, що Мінагрополітики готує законопроект про ветеринарну поліцію на кшталт італійської. Щойно він буде готовий, планується внести його в парламент як першочерговий для розгляду.

  "Наша спільна задача – локалізація та зупинення епідемії. Наступна зустріч для фіналізації цих кроків – у п'ятницю. Тримаємо руку на пульсі!" – написав міністр. 

  Як повідомляв 5.ua, одразу в чотирьох областях України зафіксували спалах африканської чуми свиней

  Попередній матеріал
  Луценко призначив нового прокурора Запорізької області
  Наступний матеріал
  У Жовтих Водах затримали адміністратора сепаратистських груп у соцмережах

  У Сан-Дієґо показали малят унікальної породи "свиней-оленів"

  На Дніпропетровщині від свинячого грипу померло 10 людей

  У Бердичеві від свинячого грипу помер чоловік

  У Києві дві жінки померли від свинячого грипу