ye.ua

Одразу в чотирьох областях України зафіксували спалах африканської чуми свиней

  Фахівці ветмедицини визначили зони епізоотичних вогнищ і проводять заходи щодо недопущення поширення захворювання

  В Україні зафіксували спалах африканської чуми свиней (АЧС) одразу в чотирьох областях. 11-16 жовтня випадки зараження свиней фахівці ветеринарної медицини зареєстрували в Миколаївській, Полтавській, Київській та Харківській областях. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

  Згідно з повідомленням, чотири випадки зараження свиней було виявлено в селі Калинівка Миколаївської області. Крім того, труп зараженої тварини був виявлений за межами населеного пункту Березанка (Миколаївська область) на території колишнього асфальтного заводу. Діагноз АЧС підтверджений лабораторними дослідженнями.

  У Полтавській області зараженими виявилися три тварини з села Бодаква і в Харківській – дві свині з села Петрівка. У Київській області ветеринари виявили 35 випадків зараження свиней на підприємстві "Маруна Нью", розташованому в селі Соколівка Васильківського району.

  За попередньою інформацією, всього на підприємстві "Маруна Нью" міститься близько 6,3 тисячі голів свиней. Фахівці ветмедицини визначили зони епізоотичних вогнищ, захисту та контролю і проводять заходи щодо недопущення поширення захворювання.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні 2016 року булог зафіксовано спалах африканської чуми свиней на Київщині. Тоді було знищено 48 тисяч голів.

  Попередній матеріал
  Савченко розповіла в СБУ, для чого їздила на окуповану територію Донбасу
  Наступний матеріал
  Єврокомісія підтримує безвізовий режим для України - МЗС

  У Сан-Дієґо показали малят унікальної породи "свиней-оленів"

  Екс-мера Херсону облили червоною фарбою і закидали свинячими вухами

  На Дніпропетровщині від свинячого грипу померло 10 людей

  У Києві дві жінки померли від свинячого грипу