Міліціонера-зрадника заочно засудили до 12 років
Міліціонера-зрадника заочно засудили до 12 років gp.gov.ua

Міліціонер-зрадник: "міністра внутрішніх справ "ДНР" заочно засудили до 12 років

  Згідно із даними Генпрокуратури, залишившись на тимчасово підконтрольній бойовиками території, міліціонер-зрадник безпосередньо став членом терористичної організації "ДНР"

  Колегія суддів Дзержинського міського суду Донецької області ухвалила обвинувальний вирок стосовно так званого "міністра внутрішніх справ" проросійської терористичної організації "ДНР" Олексія Дикого. Про це в середу, 7 червня, йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

  "Під час судових слухань встановлено, що у травні-червні 2014 року О.Дикий, порушуючи присягу працівника органів МВС України, разом із представниками терористичної організації "ДНР" брав участь у захопленні адміністративної будівлі Управління по боротьбі з організованою злочинністю в Донецькій області, що в місті Донецьку", – зазначається в повідомленні.

  Згідно з повідомленням відомства, залишившись на тимчасово підконтрольній бойовиками території, міліціонер-зрадник безпосередньо став членом терористичної організації "ДНР". Так, у 2014 році колишнього правоохоронця було призначено на посаду "першого заступника міністра внутрішніх справ "ДНР". А вже на початку 2015 року, після присвоєння звання "герой ДНР" Дикий зайняв посаду так званого "міністра внутрішніх справ" терористичної організації "ДНР".

  "Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього українського правоохоронця проводили слідчі прокуратури Донецької області. Через те, що засуджений перебуває на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його судили заочно", – повідомили в Генпрокуратурі. 

  У повідомленні відомства також зазначено, що суд, підтримавши позицію державного обвинувачення – прокуратури Донецької області, визнав громадянина Олексія Дикого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України та заочно засудив до 12 років позбавлення волі.

  Як повідомляв 5.UA, у квітні 2017 року в районі проведення АТО, в Торецьку, Служба безпеки України затримала колишнього бойовика "ДНР", який шпигував на користь російських спецслужб.

  Попередній матеріал
  НБУ та Центральний банк Туреччини домовилися про співпрацю на три роки
  Наступний матеріал
  Федеральний радник Швейцарії: Потрібно більше робити для виконання домовленостей щодо Донбасу
  Loading...

  Суд переніс розгляд справи Царьова – не прийшли ні захисники, ні прокурори

  Відновлення справедливості: Порошенко назвав дату засідання суду над Януковичем

  На Вінничині СБУ затримала правоохоронців, що займалися наркоторгівлею