5.ua

Міліція затримала 130 людей через учорашні сутички в Одесі

  Міліція розслідує учорашні сутички в Одесі. Затримали уже 130 людей.  Відкрито 10 проваджень.


  Зокрема - за масові заворушення, умисне вбивство, хуліганство, погрози і насильство щодо правоохоронців, захоплення державних,громадських будівель, умисне пошкодження й знищення майна.

  Між тим глава одесьої області Володимир Немировський  поклав усю відповідальність за учорашні події в місті саме на правоохолронців. Обурювався, що міліціонери займалися дипломатією, а не захистом країни.

   За даними одеської міськради у протистоянні загинули не менше сорока трьох людей. Разом з тим,  у міліції є інформація про 37 жертв та близько 200 поранених. Чимало травмованих у надважкому стані. Лікарі просять містян  про допомогу і закликають здати кров. Для пошуку зниклих безвісти - відкрили гарячу лінію. В самому місті  оголошено триденну жалобу за жертвами сутичок.

  Нагадаємо, вчора в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло за різними даними від 31 до 38 людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. У місті оголошено триденную жалобу за загиблими.
  Попередній матеріал
  У Миколаєві будуть платити за полонених проросійсьих бойовиків
  Наступний матеріал
  СБУ: Росія причетна до викрадення спостерігачів ОБСЄ
  Теги:
  Loading...