5.ua

У Миколаєві будуть платити за полонених проросійсьих бойовиків

  Директор ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексій Вадатурський вже готовий виплачувати грошову нагороду за допомогу в затриманні колабораціоністів , бойовиків і проросійських сепаратистів, які намагаються порушити конституційний лад і цілісність України.

  Про це 2 травня повідомили місцеві медіа.

  Вадатурський також збирається екіпірувати народне ополчення Миколаєва, допоможе обладнати блокпости на в'їздах до міста аби завадити в’їзду до міста проросійських бойовиків.

  "2 травня Олексій Вадатурський запропонував свій план щодо стабілізації ситуації в ході наради з питань оборони Миколаївської області в сесійній залі облради" , - передає кореспондент НікВесті .

  Нагадаємо, Олексій Вадатурський входить до рейтингу 20 найбагатших людей України, його компанія є найбільшим українським експортером зерна, а особисті статки Олексія Вадатурського в 2012 році оцінювались у $810 млн.

  Він ясно дав зрозуміти, що готовий за прикладом глави Дніпропетровської ОДА мільярдера Ігоря Коломойського виплачувати нагороду за сепаратистів і проросійських бойовиків у Миколаївській області.

  Попередній матеріал
  У Одесі оголошено жалобу на три дні
  Наступний матеріал
  Міліція затримала 130 людей через учорашні сутички в Одесі
  Теги:
  Loading...