5.ua

Міліція відпустила російського журналіста А.Кисельова [відео]

   

  Андрій Кисельов, журналіст: «Это «Беркут» нас жерстко задержал всех. Говорил что я журналист - не поверили. Ну, сразу не поверили, а потом уже было поздно. Понятно что они там как-то обработаны, потому что сразу спрашивают сколько вам заплатили? Беркутовци, да, в таком духе. Я наверно напишу заявление».

  Сусанна Баранжиєва, журналіст: «Человек выполнял свой професиональный долг, он никаким образом не замешан в противоправных действиях. И тем не мение он избит, такое может произойти только при тираническом режиме».

  Між тим з початку протистояння на Грушевського постраждали щонайменше 42-є журналістів. Серед них - троє операторів «5 каналу». Поранені і травмовані також журналісти із різних каналів та видань, є серед них і працівники міжнародних інформаційних агенцій, зокрема «Ассошіейтед Пресс». Списки постраждалих складає «Інститут масової інформації». Кожен випадок - доповнює обставинами нападу. Очевидці стверджують - репортери не були випадковими постраждалими. Атакуючи людей, «Беркут» свідомо стріляв по журналістах, не зважаючи на яскраві жилети з написом «преса», камери та мікрофони.

  Попередній матеріал
  Донецьких силовиків не відправлятимуть до Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Донецькі журналісти вимагають провести об'єктивне розслідування за фактом нападу на медійників [відео]
  Теги:
  Loading...