5.ua

Міліція не пускає депутатів до побитих «Беркутом» людей [відео]

  На вході до відділення нардепів зустріли правоохоронці. Пояснювати свої дії вони не стали. Телефоном відвідувачі дізналися, що правоохоронці виконують рішення слідчого Шевченківського райуправління міліції. Правди опозиціонери шукатимуть у генерального прокурора. Тим часом, адвокат одного із заарештованих – Сергія Нужненка, який теж перебуває у лікарні – розповіла: їй дозволили поспілкуватися з підзахисним лише у присутності конвою. Відвідувачі вважають, що влада намагається приховати реальний стан постраждалих.

   

  Олександра Кужель, народний депутат, «Батьківщина»: «Зараз слідчий Шевченківського РОВД прийняв рішення щодо недопуску народних депутатів до хворих у лікарню після побиття «Беркутом» на Майдані. Будемо звертатися для притягнення до кримінальної відповідальності цього слідчого, а також посадової особи, що дала таку вказівку».

   

  Павло Петренко, народний депутат, «Батьківщина»: «У нас є обґрунтовані підозри, що хочуть приховати фізичний стан людей».

   

  Тетяна Гнатюк, адвокат одного з постраждалих: «В палату не пустили. Мы общались в предбаннике, его пристегнули наручниками к батарее, и в присутствии конвоя. Колют уколы, которые рассасывают гематомы».

   

  Попередній матеріал
  Опозиція хоче ліквідувати «Беркут» з позбавленням звань і нагород (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  Активіст: присуд про звільнення КМДА – провокація влади [відео]
  Теги:
  Loading...