5.ua

Опозиція хоче ліквідувати «Беркут» з позбавленням звань і нагород (оновлено) [відео]

  За словами голови фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка, ініціатива передбачає не лише розформування спецпідрозділу, але й позбавлення бійців військових звань. Це вже другий законопроект щодо ліквідації «Беркуту». Раніше із такою ініціативою виступив позафракційний депутат Сергій Міщенко.

  Натомість, у провладній більшості ліквідацію "Беркута" вважають недоцільною. Як наголосив лідер регіоналів у парламенті, Олександр Єфремов, подібні спецпідрозділи є в усіх країнах, які себе поважають, і на їхнє навчання витрачають чималі кошти.

  Арсеній Яценюк, голова фракції «Батьківщина»: «Сьогодні - трагічне свято, це 25 років сумнозвісному підрозділу «Беркут». Щойно в парламенті зареєстровано закон про ліквідацію «Беркуту» і про позбавлення спеціальних та військових звань всього начальницького і рядового складу цього ганебного міліцейського підрозділу».

  Сергій Міщенко, народний депутат, позафракційний: «Це тільки ліквідація тих підрозділів, які б’ють журналістів, які б’ють дітей, операторів, які не захищають по Конституції наших громадян. Тому я впевнений – такого підрозділу не повинно бути».

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: «Проще всего – разогнать. Другое дело – не использовать эти подразделения тогда, когда в этом нет необходимости. Это другое. Но любое уважающее себя государство – оно имеет специальные подразделения, которые обучены работать в условиях, когда решения принимаются в течение 1-2 секунд. В противном случае это ему чревато … потерей жизни».

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині вбили депутата від «Фронту змін» [відео]
  Наступний матеріал
  Міліція не пускає депутатів до побитих «Беркутом» людей [відео]
  Теги:
  Loading...