5.ua

Міліція не дала чорнобильцям та афганцям пройти до ВРУ [відео]

  Мітингувальники вимагали збільшити витрати в цьогорічному бюджеті на виконання рішень національних і європейських судів. Зокрема – у справі ліквідаторів аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані. Свої вимоги вони хотіли передати депутатам. Та за кількасот метрів від парламенту їм шлях перегородили міліціонери. Частина мітингувальників прорвалася через перший кордон. Проти кількох десятків людей виставили більше сотні правоохоронців, тож дійти до Ради пікетувальникам так і не вдалося.

  Наталія Целовальниченко, Луганська правозахисна група: «Те затраты, которые заложены в бюджете, они совершенно неадекватны. Мы требуем, чтобы уменьшили затраты на СБУ, на «Беркут», и направили эти средства на наших чернобыльцев. Мы требуем, чтобы в целом включили не менее 3 млрд. гривень на исполнение решений национальных судов».

  Протестувальник: «Титушки там от Януковича, Азирова, а нас туда не пускают. Мы ходим пройти до Верховного Совета по решениям пенсий, санаторно-курортного лечения – у меня советская пенсия до сих пор».

  Протестувальник: «Вони бояться пенсіонерів, бо у них бюджет запланований тільки для беркутівців».

  Попередній матеріал
  Гриценко офіційно заявив про вихід з «Батьківщини» [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція погрожує Януковичу новою хвилею протистоянь [відео]