5.ua

Гриценко офіційно заявив про вихід з «Батьківщини» [відео]

  Свій крок він пояснює неможливістю впливати на рішення, що ухвалюють у фракції. Крім того, обранець обурений учорашнім інцидентом, коли його позбавили права участі в засіданнях «Батьківщини». Анатолій Гриценко наголошує: він залишається в опозиції – але як позафракційний.

  Анатолій Гриценко, народний депутат: «Партія «Громадська позиція» увійшла до об’єднаної «Батьківщини» на певних принципах і цінностях. Я протягом року намагався дотримуватися цих принципів. Учора здійснилася мрія Яценюка і з його подачі фракція ухвалила рішення... Я людина відповідальна. ...Тому я сьогодні написав заяву про вихід із фракції. Я залишаюся в опозиції до президента Януковича і його політики. Я маю намір виконувати виборчу програму ВО «Батьківщина», з якою ми ішли на вибори».

  На рішення Анатолія Гриценка вже відреагували у самій «Батьківщині». Кажуть, якщо нардеп послідовний – то повинен скласти свої депутатські повноваження.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Дякую за таке рішення. Засліплення особистими амбіціями шкодять командній боротьбі. ... Була присяга, яка давалась на Біблії, і ми очікуємо, відповідно до присяги, наступного кроку, а саме – складення мандату депутата Верховної Ради».

  Попередній матеріал
  В Індонезії посилюється виверження вулкану
  Наступний матеріал
  Міліція не дала чорнобильцям та афганцям пройти до ВРУ [відео]