5.ua

Міграційна служба відкрила спеціалізовані кімнати допомоги вимушеним переселенцям

  Державна міграційна служба (ДМС) України та Державне підприємство "Документ" започаткували пілотний проект щодо сприяння вирішенню проблем людей, які були вимушені покинути свої домівки у АР Крим та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях.
   Про це 1 липня повідомляє прес-служба ДМС.

  Як зазначено у повідомленні, задля забезпечення дотримання прав людини у Центрах обслуговування громадян "Паспортний сервіс" відкрито спеціалізовані кімнати (місця) допомоги вимушеним переселенцям з паспортних та реєстраційних питань.

  Тут громадяни зможуть отримати всебічну допомогу з міграційних питань, а також оформити паспорт громадянина України по досягненню 16-річного віку, відновити його, якщо він втрачений, вклеїти фотографію у паспорт по досягненню 25-річного та 45-річного віку, а також у випадку зміни прізвища – отримати новий паспорт.

  У відомстві повідомили, що на сьогодні кімнати (місця) допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей функціонують у таких містах: Київ, Рівне,  Житомир, Тернопіль. Але вже найближчим часом планується відкриття кімнат (місць) допомоги вимушеним переселенцям у містах: Вінниця, Луцьк, Львів, Одеса, Суми, Херсон, Хмельницький та Черкаси.

  "За наявності необхідних документів та відповідних підстав у кімнаті допомоги вимушеним переселенцям також оформлять реєстрацію, знімуть з реєстрації місця проживання або перебування", - підкреслили у Державній міграційній службі.
  Попередній матеріал
  США підтримали рішення Києва щодо АТО і нагадали Москві про санкції
  Наступний матеріал
  Порошенко пояснив лідерам ЄС та США своє рішення про поновлення АТО
  Loading...