Мешканцям Костянтинівки не дають перейти на індивідуальне опалення [відео]

  Боротьба за тепло. Мешканцям Костянтинівки, що на Донеччині, не дають перейти на індивідуальне опалення в квартирах. У тепломережі відмовляються визнати факт, що в помешканнях уже демонтовані батареї, і продовжують нараховувати кошти за ненадані послуги.

  Війна між мешканцями багатоповерхівок з Костянтинівською тепломережею триває другий рік. Люди відмовляються від послуг центрального опалення. Основні причини - ледь теплі батареї взимку та можливість зекономити на опаленні.

  Борис Туровський оформив необхідні документи і відімкнув опалення від централізованої системи ще в серпні. І хоча в квартирі пенсіонера не має жодних батарей, від тепломережі щомісяця продовжують надходити квитанції на оплату.

  Проте теплопостачальники тепломережі не бажають відпускати своїх абонентів. Та не визнають жодних документів. Навіть не беруть до уваги акти про демонтаж центральної системи, видані комунальниками. 

  У "Донецьктеплокомуненерго", до якої входить Костянтинівська тепломережа, кажуть, що у такий спосіб намагаються зупинити хаотичне і самовільне відімкнення квартир від центрального опалення.
  Між тим кількість квартир, відімкнених від централізованої системи, постійно збільшується. Нині таких у Костянтинівці понад третина.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Костянтинівка, Донеччина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Унікальне рукописне Реймське Євангеліє вперше перевидали в Україні
  Наступний матеріал
  У Ліоні відбулися сутички поліції з молоддю
  Теги: