Мешканці зруйнованого будинку у Одесі відбиваються від атак мародерів

  Мешканці зруйнованого будинку у Одесі відбиваються від атак мародерів і мисливців за металом. Люди створили штаб оборони.

  Вдень біля будинку чергують жінки, вночі - чоловіки. У вцілілих помешканнях, де відключений газ та електрика, нині мешкають 12 родин. Для них кімнат у готелі для відселення не знайшлося. Сьогодні зранку люди чекали на зустріч із забудовником і представниками влади. Втім до них так ніхто і не прийшов. Тим часом чиновники заявили - семеро дітей, які в результаті надзвичайної події лишилися без даху над головою, уже з 1-го червня відпочинуть у муніципальному дитячому таборі.

  Катерина Коваленко, мешканка будинку Куйбишева 7/9: "Администрацию мы видели последний раз 2 дня назад, когда они все тут ходили о своем разговаривали, я говорила: может квартиры пойдете, посмотрите, предлагала то одному, то другому. Во-первых, они боятся ко мне на третий этаж подняться, потому что только к воротам подойдешь, уже страшно".

   Кирило Шаламай, в.о. першого заступника Одеського міського голови: "Мы на выходных проводили переговоры непосредственно с представителями инвестора. Самый главный результат. Какой сегодня есть это в большей мере уверенность в намерениях инвестора закончить расселение".

  Нагадаємо, 23 травня у Одесі на вулиці Куйбишева обвалився будинок. Тоді з-під завалів витягли чоловіка та жінку. Зараз вони у хірургічному відділенні лікарні. Саму будівлю та дві прилеглих до неї визнали аварійними та будуть зносити.

   

  Попередній матеріал
  Зсуви загрожують братській могилі на Донеччині [відео]
  Наступний матеріал
  На Закарпатті фестивалили з вином [відео]
  Теги: