Мешканці столичного гуртожитку борються проти спроб виселення [відео]

  Мешканці одного зі столичних гуртожитків ледь не щодня борються за свої кімнати. Твердять - "Київенерго", яке є балансоутримувачем будинку, намагається виселити людей, щоби продати гуртожиток. Тих, хто перешкоджає - енергокомпанія начебто звільняє з роботи. У "Київенерго" ці закиди спростовують.

  Андрій, мешканець гуртожитку: "Это просто беспредел, у мене там мама одна и беременная жена, и все - они там их убьют сейчас, там двадцать человек".

  Мешканець гуртожитку Андрій викликає міліцію. Його не пускають додому. Балансоутримувач будинку - "Київенерго" - хоче виселити родину чоловіка на вулицю, стверджує киянин. Представники гуртожитку побачивши журналістів - зачиняють двері. Не пускають ані мешканців, ані міліцію.

  Жителька гуртожитка: "Ужас, что это такое".

  Міліціонер: "Міліція, двері откривайте".

  Міліцію таки впускають, а от пресу намагаються затримати.

  Журналіст: "Не чіпайте, ми з 5 каналу".

  На дев`ятому поверсі будинку, під дверима блоку - п`ятеро представників власника гуртожитку та міліціонери у бронежилетах. Всередині сховались кілька родин. Вони стверджують - їх виселяють незаконно. 

  Ірина Петрик, мешканка гуртожитку: ""Киевенерго" - вообще у них стояла задача продажи этого гуртожитка, потому что вот балансовая стоимость 713 тыс. гривен. Мы добились того, что наше общежитие передается в комуанльное майно города Киева и буквально через месяц должна состоятся эта передача, и вот они опять пришли выпиливать нам двери".

  Представники "Київенерго" на закиди мешканців відповідають взаємними звинуваченнями.

  Володимир Пастернак, начальник служби будинків житлово-комунального господарства: "Шановна мешканка Петрик не пускає мешканців в свій блок , перегородила незаконно встановлені двері. Ми, як адміністрація, не давала їй жодного дозволу на це - раз, два - вона незаконно захопила кімнату сто три, яка знаходлитсья у нашому користуванні".

  А це - відео одного з попередніх візитів представників "Київенерго" до бунтівного блоку (аматорське відео, бійка).

  За словами мешканців, виселити їх з гуртожитку  намагаються вже другий рік поспіль. І це попри наявність ордера та прописки. Міліція приїжджає тільки під час бійок, проте в ситуацію не втручається - кажуть мешканці.

  Азад Сафаров, Юрій Підлісевич, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сьогодні Долгополов і Бубка прориватимуться до наступного кола "US Open"
  Наступний матеріал
  Перехідна національна рада Лівії здобуває все більше визнання у світі
  Теги: