Мешканці села на Харківщині залишилися без мостового сполучення [відео]

  Більше пів тисячі мешканців села Гусина Поляна на Харківщині залишилися без мостового сполучення. Автомобільну переправу закрили на реконструкцію. Однак роботи зупинилися, коли демонтували половину мосту. Тепер селяни вимушені добиратися до райцентру на човнах.

   

  Клавдія, мешканка села: «Нам же ни хлебушка не привезут, нигде ничего. Мы же живем как – и с Водяного, и с Красной Поляны везут нам. У нас тут забитое село да и все. Тут нет ни аптек, ни медпункта – хоть таблеточку».

  Цей напівзруйнований міст — єдиний шлях для мешканців селища ГУсина ПолЯна до районного та обласного центрів. Відремонтувати 30-ти річний міст вирішили у вересні. Половину споруди знесли швидко. Однак на тому й зупинилися. Тепер на переправі ремонтників не видно, а тільки охоронці, які не пускають людей на неї.

  Микола, охоронець: «Ничего не могу сказать, мы охрана. Ведется реконстуркция моста».

  Селяни кажуть, тепер ані швидка ані пожежники до них не можуть дістатися. Крім того, у самому селі виник дефіцит продуктів.

  Іван Черняк, мешканець Гусиної Поляни: «Мост – это артерия нашей жизни. У нас по местному нет никакого ни производства, ничего, мы все связаны с городом, даже скупиться по большому счету – надо ехать».

  Світлана Сірик, «5 канал»: «Зараз на березі річки Уди – справжня свої автомобілі, мотоцикли, мопеди, - на цьому березі. А самі пересідають у човни, щоб дістатися великої землю. Там вони вже пересуватимуться пішки».

  Олександр Подкопай, мешканець села: «Я сейчас только от этого моста еду. На этой стороне ставил машину, переплывал, там садился на другую машину».

  Із скаргами до сільради селяни звертаються майже щодня. Там кажуть - переправа у власності сусідньої Васищівської сільради, - до них і усі претензії. А тим часом радять - їздити в об’їзд сім кілометрів.

  Віктор Ревенко, голова Борівської сільради: «Мост аварийный, его надо было закрывать в любом случае, потому что могла быть трагедия больше, чем сейчас она есть. То есть сейчас можно как-то через Боровую проехать для тех, у кого нет автомобиля есть електричка».

  У Васищево пояснюють: реконструкцію мосту планували ще 13 років тому. Тоді не вистачило на такі роботи грошей. Три роки тому проект узгодили та взялися до роботи. Утім у процесі реконструкції з’ясувалося - основна опора переправи була настільки зношеною, що впала. Тож тепер міст треба зводити з нуля. А на це необхідно понад чотири мільйони гривень.

  Сергій Двойніков, Васищівський селищний голова: «Сейчас у нас в совете есть три миллиона, облгосадминистрация выделила, выделили еще миллион и сказали – при начале работ, будут смотреть, корректировать, и добавят основную сумму».

  Тож пообіцяли - уже цього місця ремонтні роботи відновлять, а до кінця наступного літа у селян буде новий міст. А тим часом, до Гусиної Поляни за необхідності, будуть приїжджати швидкі та пожежники із найближчого сусіднього села.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, Харківщина, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  ЦВК пропонує ВР узаконити зберігання відео з парламентських виборів 2012 року
  Наступний матеріал
  Чоловік ремонтує дороги власними силами, знайшлися невдоволені. Донеччина [відео]
  Теги:
  Loading...